LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm

LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm
  • LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm
  • LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm
  • LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm
  • LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm
  • LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm

Nejúčinnější pelety určené k vnadění a chytání. Pelety jsou vyráběny na základě dlouhodobých zkušeností a znalostí Lukáše Krásy a jeho týmu. Pelety jsou vyrobeny lisováním pouze kvalitních ingrediencí na naší moderní… Více informací

 Skladem 
872
ks
Výrobce:
LK Baits
Katalogové číslo:
A1-01878
EAN:
8595602011094
Záruka:
2 roky

Nejúčinnější pelety určené k vnadění a chytání. Pelety jsou vyráběny na základě dlouhodobých zkušeností a znalostí Lukáše Krásy a jeho týmu. Pelety jsou vyrobeny lisováním pouze kvalitních ingrediencí na naší moderní peletovací lince. Studený technologický proces zaručuje stálost kvality, vynikající stravitelnost a velkou atraktivitu.  Pelety jsou určené pro vnadění a chytání všech kaprovitých ryb. Pelety nejsou napuštěny levnými oleji se sklony ke žluknutí, ale především kvalitní tekutou potravou All Amino Nutric a stabilizované pouze přírodními látkami.
 Použití:  Pelety můžete používat samostatně k vnadění na jakémkoliv typu vody a v jakoukoliv roční dobu. V peletách jsou použity rozpustné látky i do chladné vody a velmi atraktivní složky do teplé vody, proto se považuje tato návnada za velmi universální. Pelety můžete používat ke krátkodobým vycházkám, stejně tak i k dlouhým výpravám. Pelety můžete kombinovat i s boiliem nebo partiklem. Pelety nastaržujte na vlas nebo na gumičku. Jako zarážku používejte speciální zarážky LK Baits Pellets Stops.
Rozpustnost: Pelety se rozpouštějí v závislosti na teplotě vody a průměru v těchto časech: 4 mm/10-50 min, 12 mm/ 2-3 hodiny, 20mm/ 5-8 hodin, 26 mm/7 -12 hodin. Peleta se po styku s vodou začne rozpouštět a jednotlivé částice stoupají sloupcem vody nebo vytváří na dně velmi atraktivní mrak. Pokud potřebujete prodloužit dobu rozpadu doporučujeme nadipovat peletu v  Dipu a obalit ji Pastou. Tím prodloužíte dobu rozpadu přibližně o 20 %.

LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm

Uživatelská recenze produktu LK Baits Kukuřičné pelety Corn Pellets 10kg, 20mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů