Carpsounder Hlásič - Catsounder XRS SET 2+1

Carpsounder Hlásič - Catsounder XRS SET 2+1

Inteligentní signalizátor pro lov sumců  Jaký je rozdíl mezi Catsounderem a konvenčními signalizátory?  Inteligentní technologie Catsounderu, která byla přizpůsobena požadavkům moderního lovce sumců, prošla mnohaletým… Více informací

 Skladem 
9 629
ks
Výrobce:
Carpsounder
Katalogové číslo:
A1-34495
EAN:
8592400138848
Záruka:
2 roky

Inteligentní signalizátor pro lov sumců

 Jaký je rozdíl mezi Catsounderem a konvenčními signalizátory?

 Inteligentní technologie Catsounderu, která byla přizpůsobena požadavkům moderního lovce sumců, prošla mnohaletým testování.

Existují tři druhy záběru sumců (prudký útok na návnadu, jemné nasání nástrahy s následným vyplivnutím a odplutím ryby, utržení trhací šňůry a narovnání prutu). Cat-Sounder dokáže rozeznat tyto tři různé druhy záběru rozdílnou indikací, přičemž každá varianta záběru se projeví specifickým signálem.

Varianta prudkého útoku na návnadu indikuje Catsounder vibracemi. Pokud se jedná o jeden nebo více pohybů prutu, jde většinou o opatrný záběr, údery ocasem, nebo prudký záběr, lze signalizátor nastavit v 9 úrovních citlivosti.

Druhý typ záběru je ohnutí prutu (pomalejší, nebo rychlejší) ve směru šňůry. Zvláště kapitální sumci se mohou ponořit velmi pomalu na dno po nasávání návnady, takže ohyb prutu směrem dopředu probíhá téměř zpomaleně. Takový záběr je signalizován specifickým signálem. Odděleně od vibrací může být tento záběr nastaven do 9 úrovní citlivosti.

Utržení trhací šňůry je typickým záběrem a třetí varianta záběru, při které se prut prohne prudce dozadu. To je opět indikováno specifickým delším výstražným signálem (8 sekund).

 

Velmi důležitou vlastností Catsounderu je inteligentní technologie, která nejenže speciálně rozpoznává a konkrétně zobrazuje tyto různé typy záběru, ale také se vždy automaticky samočinně nastaví na novou pozici prutu.

Catsounder XRS

 Při vývoji Catsounderu jsme si stanovili cíl vyvinout signalizátor s novými standardy z hlediska funkčnosti, trvanlivosti a vzhledu. Nové moderní Catsoundery všechny tyto požadavky splňují.

 

Náš dlouholetý přítel Sven Dombach nám pomáhá od počátku tohoto projektu a přináší do projektu bohaté zkušenosti, rady i kritiku. Sven je znám pro své úspěchy v lovu sumců doma i v zahraničí.

 

Co se stane, když naplaveniny (nečistoty) změní sklon prutu?

Když se na šňůře zachytí nečistoty a špice prutu se začne pomalu ohýbat dopředu, je toto signalizováno Catsounderem, až do zastavení pohybu prutu. Catsounder se poté nastaví na novou pozici náklonu prutu. A teprve tato se poté zobrazí. Rybář nemusí čistit šňůry, ani vypínat, nebo znovu nastavovat Catsounder. Díky této exkluzivní technologii je rybář schopen rozeznat skutečný záběr, bez rušivých tónů nebo falešných záběrů.

Jak robustní je signalizátor Catsounder?

Vzhledem k jedinečnému designu pouzdra, bez vyčnívajících ovládacích prvků je Catsounder prakticky nezničitelný. Materiál vyztužený skelnými vlákny a speciální extrémně robustní tlačítka byla vyvíjena speciálně pro společnost Carpsounder. Také LED dioda a reproduktor jsou dokonale chráněny umístěním v pouzdře signalizátoru. Rovněž systém ochrany prutu proti oděrkám a UV záření se během 4 let testování ukázal jako mimořádně spolehlivý.

 Funkce Catsounderu XRS

- Citlivost úhlu náklonu – 9 stupňů (poslední úroveň – vypnutí signalizátoru)

– Detekce náklonu prutu – z velmi pomalé až rychlé

– Inteligentní nastavení citlivosti

– Vibrace (9 úrovní)

– Oddělení trhací šnůry – 10 s signálem

– Inteligentní systém pro rozeznání záběru podle polohy (náklonu) prutu

– Nastavení hlasitosti / ztlumení hlasitosti

– Nastavení výšky tónu

– Volba barev LED diody – 8 barev

– Nízká spotřeba energie

– Indikátor stavu nabití baterie při zapnutí a během provozu varovným tónem

– Integrovaný rádiový vysílač s dosahem přibližně 150 metrů

– Přenos signálu 1:1

– Vypínací tón na příposlechu

– Odlišný tón záběru, náklonu prutu a vibrace

– Jednoduché nastavení stisknutím tlačítek

– Poziční LED dioda na příposlechu

– Kompatibilní s našimi příposlechy ROC XRS Carpsounder

– Vibrační alarm / možnost použití příposlechu jako baterky

Uživatelská recenze produktu Carpsounder Hlásič - Catsounder XRS SET 2+1

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů